Boomerang

Müzik ve Video
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 114 MB
  • Version 1.5.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Boomerang
Boomerang mobile uygulaması sizleri geçmişe götürmek için hazırlandı.

En sevdiğiniz ve vazgeçemediğiniz çizgifilm karakterleri artık mobil cihazlarınız ile elinizin atında. Yaşı büyük olan arkadaşlarımızın çocukluğunun efsaneleri olan, televizyonda gösterime başladığı an yerimizden kalkamadığımız Scooby Doo, Tom ve Jerry, Looney Tunes, Şirinler, Popeye, Garfield, Korkak Köpeği Cesaret, Wacky Races, Droopy, Dorothy ve Oz Büyücüsü, Huckleberry Hound, Bugs Bunny, Daffy Duck, ve Yogi Bear ve daha niceleri Android mobil cihazlarınızda yerini alabilir. 

Boomerang mobile uygulamasına sizde ücret ödemeden sahip olabilir ve muhteşem çizgi filmler ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Mobil cihazlarınızın en eğlenceli hali Boomerang mobile uygulaması ile gerçekleşiyor. Sizde yanınızdan ayırmadığınız cep telefonunuz ile her an her yerde renkli çocukluğunuza dönebilirsiniz. Mobil cihazlarınızın sizlere sunmuş olduğu bu keyifli uygulamaya sahip olmak hiç de zor değil.

Ücret ödemeden ve mobil cihazınızı kasmadan sahip olmanız mümkündür. Boomerang uygulamasının eğlenceli dünyasına mobil cihazınız ile dahil olabilirsiniz. Çocuklarınızın keyif alacağı bir uygulama olarak sizleri eğlendirmek için sizde uygulamamıza sahip olabilirsiniz. 

Boomerang indir